Проведення виїзного практичного семінару на базі ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»

21 квітня 2017 року відділом практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ за участі кафедр соціальної фармації та заводської технології ліків організовано навчальну поїздку студентів 3 курсу 4,0 спеціальності «Фармація» на ПрАТ «Фармацевтичну фірму «Дарниця».

Під час першої частини організованого заходу студенти прослухали інформацію стосовно заснування ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», принципів роботи підприємства в нинішній час. Також студентам було продемонстровано відеоролики стосовно впровадження GMP на фірмі та подальших перспектив її розвитку. Друга частина заходу була присвячена візиту в цех твердих лікарських форм та ампульний цех.

Студенти отримали позитивні враження, побачивши все те, що розповідають на лекціях та семінарських заняттях, у реальних виробничих умовах. Задавали питання не лише про виробництво лікарських засобів, але й про умови праці та можливість працевлаштування провізорів на зазначене підприємство.