16.05.2017 р. проведено відкрите семінарське заняття з дисципліни «Правознавство та медичне законодавство»

16 травня 2017 року асистентом кафедри соціальної фармації НФаУ Бардаковою Л. В. проведено відкрите семінарське заняття з дисципліни «Правознавство та медичне законодавство» для магістрів 1 та 2 групи спеціальності «Лабораторна діагностика» за темою: «Правове регулювання надання медичної та фармацевтичної допомоги соціально вразливим верствам населення».

У першій частині заняття студентами було підготовлено доповіді з проблемних питань відповідно тематики заняття. За результатами обговорення в аудиторії спостерігалася жвава дискусія по кожної доповіді. Також викладачами кафедри відмічено добре володіння теоретичним матеріалом.

В якості альтернативної форми контролю знань студентів ас. Бардаковою Л. В. було обрано формат «Брейн-ринг», під час якого студентів було поділено на три команди. Гравці відповідали на питання та отримували бали. За результатами гри команда-переможець отримала подарунки від кафедри – збірник матеріалів наукового симпозіуму «Соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи», який проходив в рамках VIII Національного з’їзду фармацевтів України.

Загалом, за висновками колег, відкрите заняття відповідало методиці проведення семінарського заняття та пройшло на належному науково-педагогічному рівні.