Літературна зустріч з поетом Корж І. І.

26 травня 2017 року Наукова бібліотека НФаУ разом з викладачами кафедри соціальної фармації організували та провели літературну зустріч з поетом, членом Союзу письменників, членом Харківської творчої асоціації літераторів “Слобожанщина”, ветераном праці і свідком Великої Вітчизняної війни – Корж Іваном Івановичем.

Під час зустрічі студенти 3 курсу 3 та 4 груп 4,0 спеціальності «Фармація» разом зі свої викладачем ас. Пастуховою О. А. слухали декламовані Іваном Івановичем вірші про Велику Вітчизняну війну, рідний Харків, завод ХЭМЗ, на якому працював, пори року, далекі подорожі, про близьких і рідних людей.

Особливо студентам сподобалася любовна лірика. Вони були в захваті від простоти вираження почуттів, що є актуальним та близьким для кожного. Їм настільки сподобалися вірші поета, що вони ще довго не хотіли відпускати від себе талановитого автора та ділилися враженнями після почутого.