Проведення виїзного практичного заняття на базі КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Харків

30 травня 2017 року студенти 2-4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» з викладачем кафедри соціальної фармації доц. Крупенею В. І. відвідали КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», де було проведено практичне заняття з дисципліни «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій» за темою: «Заходи першої медичної допомоги при пораненнях та ураженнях. Класифікація та призначення м’яких пов’язок. Правила накладання бинтових пов’язок».

Студенти опанували заходи домедичної допомоги при зупинці серця та кровотечах і мали змогу попрактикуватися у реанімаційних заходах на макетах.