Апробація кандидатської дисертації аспіранта кафедри соціальної фармації, Коробової Євгенії Сергіївни (науковий керівник – професор А. А. Котвіцька)

13 червня 2017 року відбулась апробація кандидатської дисертації аспіранта з відривом від виробництва (держбюджет) кафедри соціальної фармації Коробової Євгенії Сергіївни на тему: «Оптимізація фармацевтичного забезпечення пільгових дитячих категорій за умов реімбурсації вартості лікарських засобів». Дисертаційна робота виконана під керівництвом д. фарм. н., професора, заслуженого діяча науки та техніки України Котвіцької Алли Анатоліївни.

За висновками апробаційної ради дисертаційну роботу Коробової Є. С. після виправлень зауважень рецензентів рекомендовано до подання у Спеціалізовану вчену раду (Д 64.605.02).