Захист магістерських робіт студентів факультету з підготовки іноземних громадян НФаУ

13 червня 2017 року на кафедрі соціальної фармації НФаУ відбувся захист магістерських робіт студентів факультету з підготовки іноземних громадян.

Свої роботи успішно захистили:

1. Абдурахмонов Жасурбек «Дослідження менеджменту в діяльності фармацевтичних організацій», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Вороніна О. М.

2. Гундогдієв Езизмухаммет «Маркетинговий аналіз ринку препаратів для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Волкова А. В.

3. Акієв Мерген «Нормативно-правове регулювання забезпечення якості лікарських засобів», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Суріков О. О.

4. Амангелдієв Меркангелди «Аналіз гіполіпідемічних лікарських засобів на фармацевтичному ринку України», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Черкашина А. В.

5. Хаббарі Маруан «Маркетингові дослідження ринка вакцин в Україні», наукові керівники: к. фарм. н., доц. Немченко О. А., к. фарм. н., ас. Пастухова О. А.

6. Гедрі Марвен «Міжнародні стандарти забезпечення безпеки обігу лікарських засобів», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Чмихало Н. В.

7. Гедрі Каіс «Дослідження історичних аспектів становлення та розвитку підготовки фармацевтичних кадрів в Україні та світі», наукові керівники: к. фарм. н., доц. Кубарєва І. В., к. істор. н., ас. Горбаньов В. В.

8. Мекі Амір «Аптека, як об’єкт управління лікарським забезпеченням населення», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Пузак Н. О.

9. Хассані Омар «Етика продаж, як елемент соціальної функції аптеки», науковий керівник: к. фарм. н., доц. Карпенко Л. А.

10. Рахматуллаєв Орифджан «Дослідження підходів до забезпечення фармацевтичної інформації в республіці Туркменистан», науковий керівник: к. н. із соц. комун., доц. Гавриш Н. Б.