Захист магістерської та дипломних робіт здобувачів вищої освіти

20 червня 2017 року відзначився результативним днем в історії кафедри соціальної фармації НФаУ.

Під керівництвом науковців кафедри свої дипломні та магістерські роботи відмінно захистили:

1.Тарасенко Д. А. – 1 курс, 1 група (денне відділення) – (наукові керівники: к. фарм. н., доц. Немченко О. А., к. фарм. н., ас. Пастухова О. А.). Тема магістерської роботи: «Дослідження асортиментної політики аптечного закладу».

2. Лисак А. О. – 5 курс ТПКЗ – (науковий керівник: к. фарм. н., доц. Пузак Н. О.). Тема дипломної роботи: «Застосування маркетингового підходу у вивченні українського ринку косметичних засобів, що використовуються у догляді за волоссям».

3. Хачатурян І. О – 4 курс, ССО-1 – науковий керівник: к. фарм. н., доц. Кубарєва І. В.). Тема дипломної роботи: «Фармацевтичне законодавство країн світу в аспекті впровадження та реформування механізмів забезпечення доступності фармацевтичної допомоги населенню».

4. Бутенко О. В. – 4 курс, ССО-1 – науковий керівник: к. фарм. н., доц. Волкова А. В.). Тема дипломної роботи: «Дослідження соціально-правових аспектів просування товарів аптечного асортименту».

5. Степаненко К. А. – 4 курс, ССО-4 – науковий керівник: к. фарм. н., ас. Пастухова О. А.). Тема дипломної роботи: «Дослідження впливу технології мерчандайзингу на ефективність аптечних продажів».

Екзаменаційна комісія особливо відзначила дві роботи – Хачатурян І. О. та Бутенко О. В.

Бужуємо усім молодим науковцям не зупинятись та у подальшому зайняти гідне місце у славетних сторінках історії НФаУ!