Засідання однопрофільних кафедр фармацевтичних факультетів медичних закладів вищої освіти України

12-13 квітня 2018 року завідувач кафедри соціальної фармації доц. Кубарєва Інна Валеріївна та відповідальна за методичну роботу – доц. Черкашина Аліна Вікторівна прийняли участь у методично-науковому семінарі “Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти”. У рамках якого було проведено виїзне засідання однопрофільних кафедр фармацевтичних факультетів медичних ВНЗ України економіко-управлінського спрямування. Організаторами заходу виступила кафедра організації та економіки фармації Одеського національного медичного університету.

На семінарі та засіданні розглянуто актуальні питання удосконалення фармацевтичної освіти в аспекті організаційно-управлінських дисциплін. За результатами плідної дискусії прийнято ряд рішень теоретичного та практичного значення.

Велика подяка організаторам заходу та особисто проф. Унгурян Л.М. за конструктивну та доброзичливу атмосферу!