19 квітня 2018 р. в рамках XXV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» відбулося засідання секції №17 «Соціально-економічні дослідження у фармації».

Кафедру соціальної фармації представляли студенти 4 курсу спеціальності «Фармації» ССО-1 групи:

1. Гурко Ірина з доповіддю на тему «Аналіз впливу ґендерних стереотипів на професійне захоплення робітників у сфері охорони здоров’я та фармації» відзначено дипломом ІІІ ступеня;
  2. Кожелупенко Андрій з доповіддю на тему «Порівняльний аналіз ліків для лікування глаукоми» відзначено грамотою «Студентський вибір».

Кафедра соціальної фармації бажає молодим фахівцям подальших успіхів та великих досягнень у майбутній професійній діяльності.