«Вступ до фаху та історія фармації» на кафедрі соціальної фармації

розміщено в: Новини | 0

09 листопада 2018 року у рамках вивчення навчальної дисципліни «Вступ до фаху та історія фармації» на кафедрі соціальної фармації завершено цикл знайомства першокурсників з майбутньою професією на базі провідних фармацевтичних підприємств м Харкова: приватна виробнича аптека №6 ТОВ «Леда», аптека №1 ТОВ «Стиф-сервис», що представлено на фармацевтичному ринку торговою маркою – «Мережа аптек «Ваш Консультант», Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області та її лабораторія.

Студенти з 18 груп, які навчаються за освітньою програмою «Фармація», із 2 груп освітньої програми «Клінічна фармація» разом з викладачами кафедри соціальної фармація у період з 22 жовтня по 09 листопада 2018 року відвідали щонайменше по два заклади.

Впродовж курсу студенти познайомилися із сучасними тенденціями розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я; дізнались про структуру та особливості майбутньої професійної діяльності, основні принципи фармацевтичного забезпечення населення, основні завдання, функції та організаційну структуру аптек, правила рецептурного та безрецептурного відпуску лікарських засобів.

У результаті проходження циклу знайомства з майбутньою професією студенти навчилися ідентифікувати майбутню професійну діяльність як соціально значущу для здоров’я людини, проводити аналіз професійної інформації, приймати обґрунтовані рішення, набувати сучасні знання, виносити судження щодо перспектив розвитку української фармації та фармацевтичного ринку України, визначити соціальне значення фахової підготовки студентів фармацевтичних вузів.

Впевнені, що отримані базові знання та практичні навички стануть поштовхом для першокурсників у подальшому вивченні фахових навчальних дисциплін.

Завідувач кафедри соціальної фармації НФаУ, доцент І.В. Кубарєва та викладачі кафедри висловлюють подяку керівникам і співробітникам приватної виробничої аптеки №6 ТОВ «Леда», аптеки №1 ТОВ «Стиф-сервис і Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області та її лабораторії за плідну співпрацю та надану можливість долучитися разом зі студентами до виробничого процесу на базі їх підприємств, а студенти-першокурсники щиро вдячні за нові знання, враження та надзвичайно цікаві екскурсію!