Партнери (зовнішні стекхолдери)

 

Кафедра розвиває міжнародні відносини в рамках двосторонніх угод та довгострокових міжнародних проектів.

Налагоджено співпрацю та укладено договори з партнерами із Польщі, Словаччини, Болгарії. Встановлено партнерські зв’язки з кафедрою організації та управління у фармації Університету Коменського, м. Братислава (Словаччина) і особисто із завідуючим кафедри д. фарм. н., проф. Віл’ямом Фольтаном.

Для налагодження взаємозв’язків із закордонними ВНЗ 20-28 жовтня 2012 р. завідувач кафедри проф. Котвіцька А.А. відвідала фармацевтичні факультети Сілезького медичного університету в м. Катовіце та Вищої медичної школи, а також Гуманітарний університет в м. Сосновіце (Польща), де провела зустріч з представниками університету.

Налагоджені контакти з ВНЗ Болгарії у вигляді домовленостей щодо організації зустрічі між НФаУ та Софійським медичним університетом, зокрема кафедрою організації та економіки фармації.

Підписано договори про співробітництво у сфері фармацевтичної освіти та науки між НФаУ та Вищою медичною школою, м. Сосновець (Польща), Гуманітарним університетом, м. Сосновець (Польща).

28 листопада 2017 року у рамках програми академічної мобільності Erasmus+ кафедрою соціальної фармації разом з кафедрою фармацевтичної хімії організовано лекцію д. фарм. н., президента Литовської фармацевтичної організації Едуардаса Тарасявічюса.

14 березня 2019 р. на кафедрі соціальної фармації проведено зустріч з Вильмою Гудіене (Vilma Gudienė), доцентом кафедри технології ліків та соціальної фармації Медичної академії Литовського університету наук про здоров’я (Department of Pharmaceutical Technology and Social Pharmacy, Medical Academy of Lithuanian University of Health Sciences, м. Каунас, Литва) та обговорено перспективи подальшого співробітництва.

Print Friendly, PDF & Email